Poprsí Krista
bronzový reliéf, Itálie, předloha z 16. století, pozdější odlitek, 13,5 x 8,5 cm (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
24.11.2018 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Poprsí Krista
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Wandrelief, 1. Viertel 20. Jhdt.,
- Diamant Brillant Anhänger zus. ca. 3,75 ct
- Diamantring zus. ca. 0,90 ct
- Unterhebelrepetierbüchse, Winchester, Mod.: 1894 Karabiner - Baujahr 1918, Kal.: .30-30 Win. (.30 W. C. F.),